Hakkımızda

 • AYYILDIZ NAK. İNŞ. GIDA MAD. İTH. İHR. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ
 • 1997 yılında, Adana’da kurulmuştur. Karayolları, il özel idaresi taahhüt, yol yapımı, üst yapım, belediye ve kuruluşları ile çalışmaya başlamıştır. Sürekli olarak büyümeye ve gelişmeye yönelik özverili çalışmalar ile ilerleyen şirket, aynı yıl içerisinde Silivri-Yarma Tepe mevkiinde almış olduğu stabilize ocağı ile birlikte, Çanta Köy Sahili, Tekirdağ Asfaltı Papazlı Mevki, Silivri/İstanbul’a taşınmıştır. Hizmet verdiğimiz bölgelerde en iyi olmayı hedefliyor; Şirket politikamızın dayandığı temel ilkeler arasında yer alan mükemmeliyete ulaşma gayesini amaç ediniyoruz.

 • IŞILER PETROL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
 • 2001 yılında Kınalı Gümüşyaka yolu üzerinde bulunan Shell Akaryakıt Satış İstasyon bayiliğini bünyesine katan şirket, IŞILER PETROL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. adı altında yürüttüğü faaliyetlerine, 7 gün 24 saat, üstün kalite ve hizmet anlayışı ile devam etmektedir.

 • AYYILDIZ HAZIR BETON VE TURİZM TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ
 • 2006 yılında Kınalı Çerkezköy Yolu üzerinde beton santrali alarak AYYILDIZ HAZIR BETON VE TURİZM TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ adı altında beton sektöründe yerini alarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

  2010 yılında Set Beton Selimpaşa Tesisinde beton taşıma ve satışında Set Beton ile birlikte üretim faaliyetlerini genişletmiştir. 2012 yılı itibariyle Set Beton iştiraklerinin Limak Batı Çimentoya katılmasıyla, beton taşıma ve satış faaliyetlerini 2012 yılı sonuna kadar Limak Batı Çimento ile devam ettirmiştir.

  2013 yılı başı itibariyle Limak Batı Çimento Selimpaşa tesisinde üretim ve satış faaliyetlerini Ayyıldız Hazır Beton olarak, araç filosunu daha da genişleterek, Limak Batı Çimento kalite kontrolü altında gerçekleşmektedir.

  Ayrıca Silivri-Çeltik, Silivri-Selimpaşa tesislerimize ilave olarak 2013 yılı Eylül ayında Çanakkale Evreşe Beldesi’nde kurmuş olduğu beton santrali faaliyetine başlamıştır. Evreşe, Gelibolu, Keşan, Şarköy ve Malkara ilçelerine; 2016 yılında da Kıraç Beton Santrali ile Kıraç, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Hadımköy ve İstanbul avrupa bölgelerine hizmet vermektedir.